• + 90(312) 396 44 00
 • bilgi@yikimsan.com
 • Hakkımızda

  YIKIM, İNŞAAT VE HAFRİYAT SEKTÖRÜNDE 2010 YILINDA ŞAHIS FİRMASI OLARAK GİRİŞ YAPAN YIKIMSAN MÜHENDİSLİK BUGÜNE KADAR ÜSTLENDİĞİ TÜM PROJELERİ BAŞARIYLA TAMAMLAMIŞTIR.

  Yıkım, söküm başta olmak üzere hafriyat, altyapı ve taahhüt işleri gibi bir çok konuda hizmet veren firmamız; gelişmiş makinaları ve deneyimli personelinin yanı sıra çevre ve insan sağlığı konusundaki duyarlılığı ile rakiplerine örnek olabilecek bir kimliğe sahiptir.

  Hızla değişen ve gelişen inşaat sektöründe kentsel dönüşüm gerekliliğiyle hafriyat ve yıkım işlerinin hızlı ve doğru bir şekilde yapılması için makinalarını, teknolojinin gerektirdiği gelişmelere uygun olarak son model olarak geliştiren Yıkımsan Mühendislik, yaptığı çalışmalarda bölge halkına zarar vermeyecek ve güvenliği en üst seviyede tutacak şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Yasal gereklilikleri göz önüne alarak, doğaya ve insana saygılı bir tutum sergileyen firmamız, müşterilerine karşı dürüstlük ilkesinden de asla taviz vermemektedir.

  Kalite bilincini tüm üretim ve hizmet birimlerine yerleştiren, zamanında iş teslimi ve müşteri memnuniyeti ilkeleriyle sektördeki varlığını koruyan Yıkımsan Mühendislik, hem Ankara’da hem de çevre illerde hizmet vermeye devam etmektedir.

  MİSYONUMUZ
  • Sektöründe lider kuruluşlardan olan firmamız inşaat ve hafriyat sektöründe müşterilerinin en iyi projelerle geleceğe taşıyan en doğru seçimleri olmaktır.
  • Yürürlüğe giren “6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi” hakkında kanun kapsamında tüm ülkemize hizmet vererek en kısa sürede ülkemizde yer alan depreme dayanıksız yapıları ortadan kaldırabilmek.
  • Kaliteyi standartların ve sözleşmelerin ötesine taşımak; taahhütlerin şartnamelere ve standartlara uygun şekilde ve zamanında tamamlanmasını sağlamaktır.
  VİZYONUMUZ
  • Deprem gibi doğal afetler karşısında hiç bir canlının zarar görmeyeceği güvenli yapıların ülkemizde ve dünyamızda yaygınlaşmasını sağlamak, bu amaçla sektörde söz sahibi, bilgi ve deneyimlere sahip öncü firmalar arasında yer alabilmek.